Selena Justin'den hamile mi?

Tamam, kulağa biraz hatta baya tuhaf kaçtı biliyoruz ama bu Selena'nın ilk hamilelik vakası değil açıkçası. Bugün nette gezinirken fark ettiğimiz haberlerden birisi de bu..

 Haberde yazana göre Selena, Nick Jonas'tan hamile kalmış! 2008'de bu olay gerçekleşmiş ama galiba ülkemizde bu pek duyurulmamış ama merak edenlere işte bu haberin sitesi.. http://www.sodahead.com/entertainment/nick-jonas-gets-selena-gomez-pregnant-should-they-keep-the-baby/question-154758/

Sitede oy bile verebiliyorsunuz! A,B ve C olarak sıralarsak;

A) Selena çocuğu aldırmamalı ve Nick ile evlenmeliler

B) Çocuktan vazgeçmeliler

C) Ben Nick Jonas'ın Miley'i sevdiğini düşünüyordum!


Neyse, bu haberi bulduğumuz yer, Selena'nın tekrar hamile olduğunu yazan siteydi. Yazılanlara göre bu Selena'nın ikinci hamileliği. Şimdi gelelim Selena'nın Justin'den hamile olduğu söylentisine...

Selena'nın hamileliğine yönelik bir sürü kanıt bulundu.. Yine sıralarsak...

1. Selena twitter sayfasına "hamileyim" yazmış.

2. Ardından web sayfasına "kürtaj düşünmüyorum" yazmış.

3. Justin Bieber ise, web sayfasına "bir oğlum olursa adını Jason koyacağım" yazmış.

4. Ve en büyük kanıt ise, Selena'nın babasının verdiği ve ona bir kilise'den aldığı temizliği simgeleyen bakirelik yüzüğünü çıktıkları yat gezisinden beri takmaması..

 Bu kadar çok kanıt bir arada olabilir mi? Zaten yattaki halleri malumken, Selena gerçekten gittiği her yerde 'en yakın arkadaşım' dediği 16 yaşındaki pop star Justin'den hamile olabilir mi? İlerleyen zamanlarda Gomez veya Bieber cephesinden gelecek ve büyük ihtimalle haberi yalanlayacak olan açıklamayı bekleyeceğiz..

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !